Mūsu santehnikas interneta veikals “4 Aqua” spēj piedāvāt jums plašā klāstā produkciju no dažādiem Eiropas ražotājiem. Mūs raksturo  bagāts preču sortiments un augstas kvalitātes preces. “4 Aqua”  mērķis ir radīt mājīgumu un komfortu jūsu mājās.

Mūsu uzdevums nav vienkārši tirgot santehniku, bet arī iemantot mūsu klientu uzticību, tāpēc mēs piedāvājam tikai labāko produkciju un individuālu pieeju katram klientam. Šeit klients vienmēr var rēķināties ar  profesionālu palīdzību no mūsu speciālistiem, kuri būs priecīgi atbildēt uz jebkuru jūs interesējošu jautājumu, kā arī labprāt palīdzēs neapmaldīties lielajā kvalitatīvo preču klāstā.

Mēs vienmēr esam priecīgi sadarbībai un konstruktīviem priekšlikumiem. Mēs nepārtraukti strādājam, lai uzlabotu kvalitāti, piedāvātu mūsu klientiem vēl augstāku pakalpojumu kvalitāti.

Ir vispārzināms fakts, ka Latvijā, izmantojot internetu, daudzi joprojām baidās iegādāties santehnikas preces. Iemesls ir acīmredzams – dzīvē  jūs varat redzēt, pieskarties, aptaustīt un tamlīdzīgi iegūt priekšstatu, tomēr lielākā daļa santehnikas veikalu savu produkciju dzīvē var parādīt ne vairāk kā 10%. Dušas, vannas un citas lielas preces ir neērti transportēt, tāpēc tās ir rets viesis veikalu stendos un klientiem tiek piedāvāts apskatīt fotogrāfijas katalogos. Tajā pašā laikā, lai apskatītu šīs pašas bildes internetā, jums nav nepieciešams šķērsot pusi pilsētas un apstaigāt vairākas tirdzniecības vietas. Jums vienkārši ir nepieciešams atvērt mājaslapu 4aqua.lv

Mēs rūpīgi veicam produktu klāsta analīzi, tāpēc esam atteikušies no vairuma interneta veikalu politikas izlikt mājas lapā visu produktu klāstu, pat tādu, kas ir izņemts no ražošanas. Mēs negribam sākt attiecības ar mūsu klientiem ar meliem. Tikai pārbaudīta prece tiks mūsu veikala lapās.

“4 Aqua” darbinieki lieliski pārzina santehniku un dara visu, lai  mēs kļūtu par labāko veikalu savā jomā. Mēs augstu vērtējam mūsu klientus un darām visu iespējamo, lai jūs būtu apmierināti ar mūsu darba kvalitāti.

Izdevīgus jums pirkumus!